Ders Kayıtları Devam Ediyor.!

Bismillah.

22 Mayıs Cuma günü Hadis Dersi’nin bu dönemlik son oturumu yapıldı. Hadis dersine Eylül ayında kalındığı yerden devam edilecek. Uzaktan eğitim merkezimizde yazın eğitimler devam ediyor. Geçmişe yönelik derslere kayıt olabilir ve müfredattaki boşlukları yazın doldurabilirsiniz. Geçmişte yapılan derslerimiz;

  • Akaid
  • Mezhepler Tarihi
  • Dinler Tarihi

Bu derslere kayıt olabilir , arşivden izleyebilir ve yaz sonu sınavına girerek kendinizi test edebilirsiniz. Yaz ayında teknik destek ve öğrenci işleri birimlerimiz sizlere Pazartesi-Cuma günleri 9:00-15:00 arasında hizmet verecektir.

Arşivdeki derslere yada Hadis dersine kayıt olabilir ve geçmişteki dersleri izleyerek açığınızı kapatabilirsiniz. Arşivdeki bitmiş derslerimize yarı fiyatına kayıt olabilirsiniz. Ayrıca derslerde aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sorularınızı Ebubekir Sifil hoca cevaplandıracaktır. Sorularınızı sormak için buraya tıklayın.

Derslere kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer daha önceden herhangi bir derse kayıtlı iseniz [email protected] e-posta adresine kayıt isteğinizi iletebilirsiniz.

Hızlı danışma hattı: +90 212 531 5020 (Pazartesi – Cuma | 9:00 ve 15:00 arası)