Gizlilik Politikası

Home > Gizlilik Politikası
Rıhle Uzaktan Eğitim Merkezi öğrenme ortamı yada ürün alım sayfası üzerinde oluşturduğunuz/oluşturulan üyelik bilgileriniz (Ad, Soyad, Vergi/TC Kimlik Numaranız, Telefon Numaranız, E-posta adresiniz, Sipariş Bilgileriniz, Sosyal Medya  profil bilgileriniz) tüzel/gerçek kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik bilgilerinizi siz görebilir, -Öğrenme ortamındaki bilgileriniz hariç- değiştirebilir veya üyeliğinizi silebilirsiniz/silinmesi talebinde bulabilirsiniz.

Kredi Kartı ile alışverişlerinizde kart bilgileri herhangi bir çerez, form kontrolü veya 3.parti programlar ile muhafaza edilmez. Kredi Kartı ile satışlarda Provizyon PayPal üzerinden alındığından hiçbir kredi kartı bilginiz kayıt edilmez.

E-posta adresinize Rıhle Uzaktan Eğitim Merkezi’den e-bülten gönderilebilir. E-bülten aboneliğinden çıkmak için [email protected] adresine e-posta iletmeniz yeterli olacaktır.

DA Hİ Basın Yayın Eğitim Turizm LTD. ŞTİ. Balabanağa Mahallesi, Büyük Reşit Paşa Caddesi Yümni İşhanı 16/B D:39, 34134 Fatih/İstanbul Mersis No: 0265065037600011